T-shirt sorry girls - od S do XL
Koszulka wykonana z bawełny!
2019-09-24, 15:37

T-shirt sorry girls - 100 % najwyższej jakości materiał!

T-shirt sorry girls to doskonały prezent z okazji Dnia Chłopaka, ale też innych uroczystości, podczas których świętuje się męskość swojego partnera. To prezent świetny również z okazji urodzin, gdy chcemy podarować drobiazg, a nie sporej wielkości prezent. Takim drobiazgiem może być np. t-shirt sorry girls.

W pełni z bawełny

Dzięki temu Twoja druga połówka może poczuć się wyjątkowo. Napis ten pokazuje, że jest ci on naprawdę bliski i chcesz z nim być przez długi czas. Jesteś o niego zazdrosna - nie ma w tym nic złego, dopóki jest to zdrowa zazdrość, pokazująca, że ci zależy, a nie niezdrowa, która sprawia, że zamykasz go w klatce. To ważne, by czuć że jest się kimś specjalnym dla swojego partnera, jednak nie ma zgody na to, by tworzyć komuś więzienie z własnych uczuć.

T-shirt sorry girls - poznaj wymiary produktu!


Po wejściu na stronę z produktem o nazwie t-shirt sorry girls znajdziesz specyfikację produktu, tak by jak najlepiej dopasować koszulkę do mężczyzny. W ofercie są rozmiary od S do XL, co sprawia, że mężczyzna każdych gabarytów znajdzie coś dla siebie.

KONTAKT / AUTOR
Brooklyn Butik
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy