Plecak vintage - dobry dla Twojego kręgosłupa
Czy plecak jest lepszą opcją niż torebka?
2019-04-19, 12:50

Plecak vintage - dobry wybór do szkoły!

Plecak vintage to doskonała opcja, zwłaszcza jeśli potrzebujesz plecaka idealnego do szkoły. Plecak vintage ma wszystkie cechy idealnego plecaka przeznaczonego do noszenia, niekiedy ciężkich książek. Posiada liczne wewnętrzne przegródki, które porządkują zawartość wewnątrz plecaka. Plecak posiada wymiary wysokość : 38 cm, szerokość : 38 cm, głębokość - 10 cm dzięki czemu doskonale pomieści wszystkie ważne książki do szkoły, strój na zajęcia wychowania fizycznego jak również drugie śniadanie! Ładowność plecaka to 2,5 kilograma, co powinno wystarczyć na przeciętny dzień w szkole.

Z czego został wykonany?


Do jego wykonania został użyty nylon, poliester oraz eko skóra. Wszystkie użyte materiały są wysokiej jakości i doskonale poradzą sobie nawet w trudnych sytuacjach np. pogodowych. Z powodzeniem można używać tego plecaka także podczas dni zimowych, bądź deszczowych. Deszcz im niestraszny!

Nie tylko plecak vintage


Zachęcamy do odwiedzenia strony Brooklyn Butik i zapoznania się z ofertą na plecak vintage. Oprócz niego dostępne są koszulki zarówno damskie jak i męskie, spodnie dresowe dla pań i panów, a także między innymi kapelusze dla maluchów! Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://brooklynbutik.pl/plecak-vintage-aztec-bw.html

KONTAKT / AUTOR
Brooklyn Butik
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy