Bluza dzik
Zapoznaj się z tabelką rozmiarów.
2019-11-18, 15:34

Bluza dzik - zobacz też inne produkty z tej kategorii

Bluza dzik posiada zabawny nadruk dzika. Wiele osób będzie zachwyconych ciekawym połączeniem klasycznej bluzy i śmiesznego nadruku, który sprawia, że jest ona całkowicie wyjątkowa. Nadruk został wykonany solidnie, co sprawia, ze nawet po wielu praniach będzie wyglądał doskonale.Bluza dzik dla prawdziwych facetów


Bluza dzik głownie dzięki nadrukowi. Doskonale sprawdzi się jako prezent dla kolegi lub też chłopaka. Jeśli chcesz w żartobliwy sposób wyrazić swoje przywiązanie do jakiegoś osobnika płci męskiej, warto wykorzystać tę bluzę, która w sposób niepoważny powie mu o poważnych kwestiach. Jeśli będzie chciał - to się domyśli.

Zobacz tez poduszkę w króliki!


Bluza dzik dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, co sprawi, że każdy znajdzie produkt idealny dla siebie. Dostępne wersje kolorystyczne to szaro-czarny, czarno-biały oraz burgundowo-biały. Materiał, z którego wykonana jest bluza dzik to w 90 procentach bawełna i w 10 % poliester. Dodatek poliestru sprawia, że bluza dobrze układa się na ciele i w sposób estetyczny dopasowuje się do ciała. Duża zawartość bawełny sprawia, że materiał nie jest potliwy. Oddycha, co z kolei sprawia, że nada się jako ubranie np. podczas uprawiania sportu np. wspinaczki po górach.

bluza dzik

KONTAKT / AUTOR
Brooklyn Butik
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy