Koszulka skocz po piwko tatusiowi
Z bawełny!
2019-10-30, 16:33

Koszulka skocz po piwko tatusiowi - poznaj wymiary!

Koszulka skocz po piwko tatusiowi - zobacz wszystkie zdjęcia dostępne na stronie i wybierz najlepszy produkt dla siebie!

Koszulka Skocz po piwko tatusiowi - różne rozmiary~!


Koszulka skocz po piwko tatusiowi jest to produkt przeznaczony dla smakoszy piwa, ale również panów z dużym poczuciem humoru. Dystans do siebie jest ważny, dlatego też podkreślamy, że ważne jest śmiać się z siebie i własnych słabości. Jeśli jednak taki napis może urazić np. twojego tatę wybierz mu inny produkt, gdyż sklep Brooklyn Butik obfituje w pomysły na prezenty. Mniej kontrowersyjny napis ma np. koszulka z napisem Król Tatuś Pierwszy. Nie ma tu nic o co tata mógłby się obrazić. Jeśli nie jesteś pewien, to Koszulka skocz po piwko tatusiowi nie jest najlepszym wyborem. Pamiętaj, że wszystkie żarty muszą śmieszyć obie strony, a nie tylko jedną.

Duża tolerancja produktu na rozciąganie


Koszulka skocz po piwko tatusiowi, ale też ta wyżej wymieniona odnosząca się do książki autorstwa Korczaka, będą idealnym wyborem na Dzień Ojca. W ten wyjątkowy dzień warto podkreślić swoje przywiązanie do taty, ale też swoje uczucie, które nie zawsze na co dzień jest jasno podkreślone.

t-shirt skocz po piwko

KONTAKT / AUTOR
Brooklyn Butik
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy