Poduszka Hug Me
Uroczy nadruk Hug Me sprawi, że uśmiech pojawi się na Twojej twarzy!
2019-08-02, 09:51

Poduszka Hug Me - jaki ma nadruk?

Poduszka hug me to poduszka, która ma nadrukowany wizerunek uroczego misia. Może on stać się najlepszym przyjacielem Twojej pociechy, jak również być czymś, co będzie przyjmowało miniaturowe dramaty Twojego potomka. Uroczy miś stanie się częścią Waszej rodziny!

Poduszka Hug me- technologia DTG


Tym samym poduszka hug me to doskonały prezent, który z pewnością zadowoli każdego. Zarówno bliscy, jak i dalsi będą zadowoleni z tego prezentu.

Piękne nadruki! 


Dodatkowo poduszka hug me to ciekawe połączenie elementu dekoracyjnego z funkcjonalnością. Pięknie się prezentuje, a zarazem można jej używać z powodzeniem na co dzień. Kupując tę poduszkę otrzymujemy wkład jak również poszewkę. Materiał z którego jest wykonana to sto procent bawełny!

poduszka hug meDlatego dzięki temu mamy możliwość korzystania z tego każdego dnia, gdyż bawełna jest przyjemnym materiałem - dla każdego.
Wymiary poduszki to 40x40, co sprawia, że jest idealną poduszeczką dekoracyjną. Sprawdzi się również w przypadku gdy poduszka ma służyć za mały tzw. jasiek pod głowę. Poznaj pełną specyfikację tej poduszki na stronie Brooklyn Butik i podejmij świadomą decyzję o wyborze tego rozwiązania!

KONTAKT / AUTOR
Brooklyn Butik
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy